Sukcesy reprezentacji ZSB-T w VI Turnieju Tenisa Stołowego dla Szkół Zawodowych.

W rozegranym w dniu 24.05.2019 r. VI Turnieju Tenisa Stołowego dla Szkół Zawodowych reprezentacja naszej szkoły w klasyfikacji drużynowej zajęła I miejsce, wyprzedzając ZSTI oraz ZSSiM.
W turnieju indywidualnym lider naszej reprezentacji Piotr Ostalak z kl.1bT pokonał w finale turnieju Łukasza Umińskiego z ZSTI w stosunku setów 2 – 0, zdobywając tytuł mistrzowski. Jakub Rubacha z kl.1aB zajął czwarte miejsce, Maciej Wierzbicki kl.1aT uplasował się na miejscach 5-8, natomiast Yarosław Fedorchuk kl.1aT i Krystian Kalwinek kl.1bT zajęli miejsca 9-12.

Gratulacje dla naszej młodej drużyny tenisistów stołowych i wielkie podziękowania za walkę i godne reprezentowanie naszej szkoły.