Informacja dla maturzystów

Poznańska AWF to uczelnia, w której pasja łączy się z wiedzą. Studenci podkreślają, że Akademię charakteryzuje przyjazna atmosfera, współpraca z niezwykłymi osobami – naukowcami oraz trenerami, wysoki poziom kształcenia i nowoczesne zaplecze naukowe (m.in. laboratoria i pracownie). AWF Poznań to miejsce, w którym ruch i zdrowie zgłębiane są z licznych perspektyw, łącząc różne zainteresowania studentów.

Prowadzonych jest 8 kierunków – Wychowanie Fizyczne, Sport, Fizjoterapia, Dietetyka, Turystyka i Rekreacja, Animacja Osób 50+, Taniec w Kulturze Fizycznej oraz Neurobiologia na II stopniu studiów. Szczegółowe opisy kierunków i perspektyw zawodowych można znaleźć na stronie: www.awf.poznan.pl/pl/rekrutacja-kierunki.

Rekrutacja prowadzona jest do połowy sierpnia.

Kierunki studiów