Wycieczka integracyjna klasy 1bT

W dniu 21 września 2016 r. uczniowie klasy IB Technikum, radośnie, niczym młode lemury  z lwim apetytem na zdobywanie wiedzy, odwiedzili Zoo Safari w Borysewie. Wyjazd integracyjny dla klasy pierwszej był okazją nie tylko do lepszego zapoznania się ze sobą uczniów, ale i sposobnością do spotkania wielu interesujących zwierząt, w tym niesłychanie rzadkich białych lwów i białych tygrysów. Nie zabrakło również spotkania z gwiazdą ogrodu, czyli foką Dawidem.
Integracja w pełni się udała, nasi uczniowie są teraz zgodni niczym wataha wilków, a radosna atmosfera w klasie przyczyniła się do tego, że zdobywanie potrzebnej wiedzy przychodzi im równie łatwo, jak kozicom górskim zdobywanie szczytów.

zdjecia-103 zdjecia-010

zdjecia-029zdjecia-032

 

zdjecia-107zdjecia-108

zdjecia-116 zdjecia-162

zdjecia-083zdjecia-048 zdjecia-174

Uczniowie podczas wycieczki przebywali pod opieką wychowawcy, pana profesora Dariusza Lewandowskiego oraz pani pedagog Małgorzaty Śmietańskiej.