Wycieczka integracyjna klasy 1a T i 1bT

6 października 2017 r. uczniowie klasy 1bT pod opieką wychowawcy p. Eweliny Żak i p. pedagog, Małgorzaty Śmietańskiej wzięli udział w wycieczce integracyjnej do Zoo Safari w Borysewie. Wcześniej, 3 października do Borysewa udała się klasa I a T pod opieką wychowawczyni-pani K. Kiedrzyńskiej.
Mimo deszczowej aury, udało nam się zobaczyć niespotykane na co dzień zwierzęta. Przemierzając alejki ogrodu, mieliśmy okazję obejrzeć zwyczaje i sposób dokarmiania dzikich gatunków różnych ssaków i ptaków. Poza tym braliśmy udział w ciekawych grach i zabawach integracyjnych, które miały na celu wzmocnienie więzi klasy i wychowawcy.
Cały wyjazd uwieńczyła wspólna uczta. Co prawda nie było możliwości upieczenia kiełbasek w ognisku, ale te z grilla były równie pyszne 😉