Uczestniczymy w projekcie unijnym „POPOJUTRZE ZAWODOWO- PROJEKTOWANIE RZEMIEŚLNIKÓW”.

Od 9 listopada 2022 do 12 stycznia 2023 r. nasza szkoła uczestniczy w projekcie unijnym POPOJUTRZE ZAWODOWO- PROJEKTOWANIE RZEMIEŚLNIKÓW.
   To unikatowy produkt edukacyjny, wybrany przez Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej, do wdrożenia tylko w 5 polskich szkołach branżowych o profilu usługowo – produkcyjnym w kontekście podstawy programowej, w zakresie współpracy uczniów – producentów ze studentami – projektantami oraz Klientem przy realizacji usługi.
   W ramach tego projektu uczestnicy mają okazję wziąć udział w pełnym procesie produkcyjnym od projektowania, poprzez prototypowanie, konsultacje z Klientem, tworzenie produktu, aż do przekazania gotowego wyrobu Klientowi.
   W innowacji uczestniczy 9 uczniów III klasy na kierunku Technik Technologii Drewna oraz student Wydziału Wzornictwa Uniwersytetu SWPS w Warszawie.
                                         Autor: Aneta Pater

Więcej informacji o projekcie