Turniej piłki nożnej halowej i tenisa stołowego szkół gimnazjalnych w ZSP 15.

W dniu 23.05.2017r. (wtorek) w naszej szkole odbył się turniej piłki nożnej halowej i drużynowy turniej tenisa stołowego szkół gimnazjalnych. W turnieju piłkarskim najlepszą drużyną okazała się reprezentacja Gimnazjum 28 wyprzedzając Gimnazjum 35 i Gimnazjum 3.
Reprezentacja Gimnazjum 28 wygrała również drużynowy turniej tenisa stołowego w finale pokonując reprezentację Gimnazjum 3, trzecie miejsce zajęła drużyna Gimnazjum 35.
Podczas całej imprezy panowała gorąca, sportowa atmosfera.
Na zakończenie turnieju pani Dyrektor ZSP 15 E. Kuskowska wręczyła wszystkim drużynom okazałe puchary i dyplomy.
Tym miłym akcentem wraz z podziękowaniami dla zespołów gimnazjalnych i ich opiekunów za wspólne sportowe emocje oraz wspaniałą atmosferę zakończyliśmy turniej sportowy, zapraszając równocześnie już za rok.
Organizatorami turnieju byli nauczyciele wychowania fizycznego naszej szkoły Marlena Drab i Dariusz Lewandowski.