Turniej indywidualny tenisa stołowego chłopców o Mistrzostwo ZSP 15

W dniu 25. 11. 2016 r. (piątek) w godz.15.30 – 18.00 w naszej szkole odbył się turniej indywidualny tenisa stołowego chłopców o Mistrzostwo ZSP 15.
W zawodach  wystartowało 11 uczniów.
Po eliminacjach grupowych (3 grupy) do następnej fazy turnieju, który rozgrywany był systemem pucharowym  awansowało po dwóch najlepszych zawodników z każdej grupy.
Po zaciętych i wyrównanych pojedynkach najlepszym tenisistą stołowym naszej szkoły został Krzysztof Krzymiński z klasy 2bZ, który w finale pokonał Damiana Linarcika z klasy 3aZ w stosunku setów 3 – 1. W grze o 3 miejsce  Jakub Piwowar z klasy 3aT wygrał z Pawłem Mordalskim klasa 2aT 3 – 1.
Piąty był Mateusz Osiński klasa 1bT a szóste miejsce zajął Mateusz Stachura z klasy 2aT.

Gratulacje dla medalistów i wszystkich uczniów uczestniczących w turnieju.

Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców wyłoniły cztery najlepsze tenisistki i czterech najlepszych tenisistów, którzy będą reprezentować naszą Budowlankę w Mistrzostwach Łodzi Szkół Ponadgimnazjalnych w tej dyscyplinie sportu.

Organizator – Marlena Drab.