Narodowe Święto Niepodległości 11.11.2021 r.

Święto Niepodległości w bieżącym roku obchodzimy oglądając poniższą prezentację.

11 listopada 1918 roku Polska po 123 latach niewoli odzyskała niepodległość, dziś po 103 latach od tego wydarzenia, kiedy żyjemy w wolnym kraju, pamiętajmy o naszej przeszłości.
Szanujmy tradycję, historię i polskość ! Pamiętajmy, że jesteśmy Polakami i bądźmy z tego dumni, pielęgnujmy naszą przeszłość jak kwiaty, dbajmy o nasze korzenie. A metaforą naszej polskości niech będą te liście, które upadają, żeby na nowo się odrodzić i te liście niech będą motywem przewodnim prezentacji, która w to ważne dla Polaków święto, przypomni ważne wydarzenia z naszej historii, zapraszam do oglądania, słuchania i przemyśleń.
PREZENTACJA

Agnieszka Ruta – nauczyciel języka polskiego