Sukcesy naszej reprezentacji w IV Turnieju Tenisa Stołowego Szkół Zawodowych.

Wielki sukces odnieśli nasi reprezentanci w IV Turnieju Tenisa Stołowego zorganizowanym w dniu 9.06.2017r. (piątek) przez ZSP 22. Turniej odbywał się pod patronatem Prezydent Miasta Łodzi Hanny Zdanowskiej. W turnieju indywidualnym tytuł mistrzowski wywalczył nasz reprezentant – uczeń klasy 2bZ Krzysztof Krzymiński (Krzysiek obronił tytuł mistrzowski z zeszłego roku !!!) pokonując w finale po wyrównanym, bratobójczym meczu 3 – 2 Jakuba Piwowara z klasy 3aT (drugi filar naszej reprezentacji). Bardzo dobrze spisali się również nasi pozostali reprezentanci, Paweł Mordalski z klasy 2aT był czwarty a Mateusz Osiński z klasy 1bT zajął miejsca 9 – 12. Drużynowo zajęliśmy I miejsce wyprzedzając ZSP 17 i ZSP 22.
Z rąk Dyrekcji ZSP 22 nasi reprezentanci za turniej indywidualny jak i drużynowy odebrali okazałe puchary i nagrody rzeczowe.
To duża przyjemność prowadzić Naszą Reprezentację tenisistów stołowych.
Oprócz umiejętności technicznych nasza drużyna pokazała charakter, wolę walki i dużą odporność psychiczną. Czwarty rok z rzędu zdobywamy tytuły mistrzowskie wśród szkół zawodowych zarówno indywidualnie jak i drużynowo – wielki szacunek dla naszych chłopaków :).
Gratuluję i dziękuję – opiekun reprezentacji ZSP 15 w tenisie stołowym Marlena Drab.