Sukces naszej reprezentacji w Mikołajkowym Turnieju Mikstów Siatkarskich Szkół Ponadgimnazjalnych.

puchar

W dniu 7 grudnia 2016r. (środa) nasza reprezentacja siatkarek i siatkarzy uczestniczyła w Mikołajkowym Turnieju  Mikstów Siatkarskich Szkół Ponadgimnazjalnych. W finałowym meczu pokonaliśmy Zespół Szkół Samochodowych. W finałowym meczu pokonaliśmy Zespół Szkół Samochodowych w stosunku setów 2 – 1. Trzecie miejsce w turnieju zajęła reprezentacja XXX LO.
Z rąk Dyrektora Z SS Pana Andrzeja Żelasko nasza reprezentacja odebrała okazały Puchar. Zagraliśmy skuteczną siatkówkę, ale przede wszystkim pokazaliśmy, że sport jest dobrą zabawą, zabawą w przyjaznej, mikołajkowej atmosferze.
Gratulujemy i dziękujemy naszym siatkarkom i siatkarzom.
Opiekunowi reprezentacji ZSP 15 –  Pani Profesor Marlenie Drab – również gratulujemy!