Poloneza czas zacząć!

Studniówka 2019 już za nami. Na dokładnie 100 dni przed maturą, 25 stycznia 2019 r. tegoroczni maturzyści Zespołu Szkół Budowlano-Technicznych w Łodzi bawili się na balu studniówkowym, który odbył się w Sali Bankietowej „Kaprys” w Konstantynowie Łódzkim.

Oficjalnej inauguracji balu studniówkowego dokonała pani dyrektor Elżbieta Kuskowska, a tegoroczni maturzyści mogli liczyć na ciepłe słowa wygłoszone przez wychowawcę klasy panią Marlenę Drab.

Nie zabrakło również podziękowań ze strony maturzystów, którzy wręczyli bukiety kwiatów pani dyrektor, swojej wychowawczyni, gronu pedagogicznemu i rodzicom. Zgodnie ze staropolskim zwyczajem ten wielki i uroczysty bal rozpoczęto polonezem, a zabawa, której towarzyszyły doskonałe nastroje, trwała do białego rana. Niewątpliwie w pamięci nauczycieli i uczniów pozostanie również program artystyczny, który wzbudził aplauz wszystkich obecnych.

Podobno – jaka studniówka, taka matura – czego z całego serca życzymy tegorocznym maturzystom.