Mistrzostwa ZSP 15 w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców – gry podwójne.

W dniu 11.04.2017 r. (wtorek) podczas Drzwi Otwartych w naszej szkole rozegrane zostały Mistrzostwa ZSP 15 w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców w grach podwójnych. W finale turnieju dziewcząt para z klasy 2aT Ola Słoczyńska i Paulina Frankowska pokonały faworytki turnieju parę z klasy 4bT Agatę Brdoń i Agatę Jarzyńską w setach 2 – 0. Trzecie miejsce zajęła para z klasy 2aT Ewa Borowiecka i Paulina Niźnikowska.
W turnieju deblowym chłopców nie zawiedli faworyci Krzysztof Krzymiński kl.2bZ i Jakub Piwowar kl.3aT, którzy po wyrównanym meczu pokonali parę z klasy 2aT Bartłomieja Galanta i Pawła Mordalskiego w stosunku setów 3 – 2 (w piątym secie na przewagi 15 – 13). Trzecie miejsce w turnieju zajęła para z klasy 1bT Mateusz Osiński i Artur Nowak.
Gratulujemy medalistom.
Organizator turnieju – Marlena Drab.