Mistrzostwa ZSP 15 w koszykówce chłopców.

Od 15 listopada 2016r. w naszej szkole rozgrywany był turniej koszykówki chłopców o Mistrzostwo ZSP 15. Po eliminacjach grupowych do najlepszej czwórki turnieju awansowały reprezentacje klas: 2bZ, 4bT, 1bT oraz 2aT. Mecze półfinałowe, w których zmierzyły się ze sobą klasa 2bZ z klasą 4bT oraz klasa 1bT z klasą 2aT wyłoniły finalistów.
W finale turnieju, który odbył się Mikołajkowo, 6 grudnia 2016 r. spotkały się reprezentacje klasy 2bZ z reprezentacją klasy 1bT.
Faworyt nie zawiódł, 2bZ wygrała zdecydowanie, ale pierwszaki z 1bT broniły się dzielnie.
W meczu o 3 miejsce reprezentacja klasy 2aT wygrała z klasą 4bT. Piąte, szóste miejsce ex aequo zajęły reprezentacje klas 2aZ i 3aZ.
Mistrzowska drużyna klasy 2bZ występowała w składzie: Dawid Sawicki, Krzysztof Krzymiński, Damian Szewczyk, Patryk Łuczak, Kamil Wojcieszek i Patryk Matysiak.
Gratulujemy medalistom i wszystkim drużynom biorącym udział w turnieju oraz ich wychowawcom a szczególnie Pani Profesor Monice Maj –  wychowawczyni zwycięskiej drużyny, która była na meczu i swoim dopingiem wspierała swoją klasę. Nie obyło się bez czekoladowych Mikołajów. Na parkiecie walka, ale również szacunek dla przeciwnika już w świątecznym nastroju.
Organizatorzy turnieju – Marlena Drab i Dariusz Lewandowski.