Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców – turniej indywidualny.

W dniu 12.12.2017 r. (wtorek) w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa ZSP 15 w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców w grach pojedynczych.
Wśród dziewcząt najlepszą tenisistką stołową naszej szkoły okazała się uczennica klasy 4bT Justyna Kmieć, która w finale pokonała Olę Słoczyńską z klasy 3aT. Trzecie miejsce zajęła Paulina Niźnikowska z klasy 3aT.
W turnieju chłopców Krzysztof Krzymiński z klasy 3bZ pokonał w finale Kubę Piwowara z klasy 4aT w stosunku setów 3 – 1, natomiast w meczu o trzecie miejsce Bartosz Antczak z klasy 1aT wygrał 3 – 0 ze swoim kolegą z klasy Patrykiem Lasotą.
Gratulacje dla medalistek i medalistów oraz wszystkich uczestniczek i uczestników turnieju.
Organizator turnieju – Marlena Drab.