Mistrzostwa Łodzi Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce siatkowej chłopców.

turniej_siatkaW dniu 10.02.2017r. nasza reprezentacja w piłce siatkowej chłopców uczestniczyła w turnieju eliminacyjnym rozgrywanym w ramach MŁSP w tej dyscyplinie sportu. W meczu o trzecie miejsce po wyrównanym i emocjonującym spotkaniu nasi siatkarze przegrali w setach 1 – 2 (w trzecim secie 13 – 15) z XV LO zajmując ostatecznie w turnieju 4 miejsce. Nasi rywale dzisiaj byli po prostu lepsi.
Dziękuję naszym chłopakom za ambitną walkę i godne reprezentowanie naszej szkoły.

Naszą szkołę reprezentowali:
1. Dawid Sawicki kl.2bZ
2. Krzysztof Krzymiński kl.2bZ
3. Norbert Chrzanowski kl.2aT
4. Maciej Modliński kl.2aT
5. Łukasz Żak kl.3bZ
6. Tobiasz Rojek kl.3bZ
7. Piotr Witkowski kl.3bZ
8. Filip Bajon kl.1aT
9. Damian Kodłubański kl.1aT
10. Artur Nowak kl.1bT

Opiekun drużyny – M. Drab.