Lekcja pokazowa Rugby 7 kobiet w ZSB-T

W dniu 31.10.2018 r. (środa) w ZSB-T odbyła się lekcja pokazowa rugby 7 kobiet, w której uczestniczyły uczennice klasy 1a,b T, 2a T oraz chłopcy z klasy 1bT.

Lekcję prowadziła Pani Patrycja Badowska – trener drużyn rugby 7 w KS Budowlani Łódź oraz reprezentantka Polski U-18 Julia Pustkowska. Lekcja przeprowadzona była w ramach współpracy ZSB-T z KS Budowlani Łódź i miała na celu popularyzację różnych form ruchu, w tym rugby 7, poznanie przepisów gry oraz elementów techniki i taktyki tej olimpijskiej dyscypliny sportu.
Pan Michał Czerwiowski – wiceprezes ds.portowych KS Budowlani Łódź zachęcał młodzież do uczestnictwa w zajęciach treningowych sekcji rugby 7 KS Budowlani Łódź, a także do kibicowania podczas sobotniego meczu rugby  Polska-Litwa na stadionie Widzewa Łódź, ofiarowując naszym uczniom bilety na mecz.
Organizatorami lekcji byli nauczyciele wychowania fizycznego ZSB-T – Marlena Drab i Dariusz Lewandowski.