Konkurs kartek świątecznych w językach obcych

W dniu 17.12. br. odbyło się rozstrzygnięcie konkursu z okazji Bożego Narodzenia dotyczącego opracowania życzeń z okazji tego pięknego święta w języku niemieckim i angielskim. Tym razem konkurs miał format odmienny od poprzednich. Uczniowie klas pierwszych przygotowali kolorowe kartki, które sami zaprojektowali i opisali je w językach obcych wraz z tłumaczeniem polskim. Kryterium oceny stanowił ciekawy pomysł i poprawność językowa. Spośród złożonych prac komisja konkursowa, w skład której weszli wszyscy nauczyciele języków obcych, wyróżniła prace następujących uczniów:

-Mateusz Lechański z kl. I AT

-Stanisław Grądziel z kl.IBT

-Mateusz Antosiak z kl.IBT

-Amelia Czap z kl.IaT

-Zuzanna Soboń z kl.IaT

-Kacper Jatczak  z z kl.IaT

-Maksymilian Kunat z kl.IaT

Wszystkie prace zostaną wystawione na I. piętrze.

Uczniom wyróżnionym serdecznie gratulujemy!!!

Komisja konkursowa:
-Maria Wachowska
-Joanna Iskierka- Sabanty
-Ewa Wirth- Koliba
-Aleksandra Bojczuk