Koncert „Solidarni z Aleppo”


Szkolne Koła Caritas uprzejmie informują, iż 1 września 2017 r. (piątek) o godz. 18.30 w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej odbędzie się koncert „Solidarni z Aleppo”. Wystąpią w nim: Barbara Rogala (wokal), Konrad Salwiński (akordeon), Artur Mostowy (perkusjonalia), Grzegorz Rogala (puzon) i Bartosz Stępień (kontrabas). Gościem specjalnym będzie Wassim Ibrahim (oud) z Syrii. Wstęp wolny. Wejściówki dostępne na stronie: www.aleppo.evenea.pl
Data koncertu nie jest przypadkowa. W rocznicę wybuchu wojny, która zniszczyła nasz kraj, i której skutki odczuwamy do dzisiaj, w sposób szczególny chcemy solidaryzować się z syryjskimi rodzinami, wracającymi do zrujnowanego miasta, aby je odbudować – tak, jak my niegdyś odbudowywaliśmy Warszawę i całą Polskę.
Podczas koncertu będzie prowadzona zbiórka publiczna na program „Rodzina Rodzinie”.

Organizatorem koncertu jest Fundacja Życie, współorganizatorem Caritas Archidiecezji Łódzkiej.

Więcej informacji: http://w0z3j6o4i5.mlsend3.com/n7j9j5/