Dzień Zawodowca 24.01.2019 r.

W dniu 24 stycznia 2019 r. w Zespole Szkół Budowlano-Technicznych odbył się Dzień Zawodowca. Nauczyciele naszej Szkoły oraz zaproszone firmy prezentowały zawody budowlane: technik budownictwa, technik robót wykończeniowych, technik renowacji elementów architektury oraz zawody proste: monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie, a także inne zawody techniczne: technik ochrony środowiska, technik technologii drewna oraz monter sieci i instalacji sanitarnych i dekarz. Do odwiedzenia naszej szkoły zostali zaproszeni uczniowie trzecich klas gimnazjów oraz ósmych klas szkół podstawowych. W sumie w tym dniu odwiedziło naszą szkołę 134 uczniów. Mamy nadzieję, że Dzień Zawodowca przybliżył uczniom specyfikę zawodów budowlanych oraz rozbudził zainteresowanie kształceniem w tym kierunku. Będzie nam miło spotkać się z nimi we wrześniu, podczas rozpoczęcia nowego roku szkolnego, już jako z uczniami naszej Szkoły.