Dzień Patrona Szkoły

6 marca 2018 r. obchodziliśmy Dzień Patrona Szkoły – doktora Stefana Kopcińskiego. Po odśpiewaniu Hymnu Narodowego i przemówieniu Pani Dyrektor uczniowie klasy 1bT zaprezentowali krótki program artystyczny pt. „Niespodziewane odwiedziny patrona”. Następnie przedstawiono nowy film promujący naszą szkołę. Podczas drugiej części uroczystości uczniowie wręczyli tradycyjne Stefanki nauczycielom, na których głosowali we wcześniej przygotowanym plebiscycie. W tym roku nagrody otrzymali:
p. Barbara Gałwa – Piła roku
p. Michał Piotrowski – Mistrz ciętej riposty
p. Alicja Serwatka – Szwajcarski zegarek
p. Krystyna Kiedrzyńska – Złota katarynka
p. Monika Maj – Bratnia dusza
Na zakończenie Pani Dyrektor wręczyła uczniom nagrody książkowe za udział w konkursie bibliotecznym „Polecam Ci tę książkę”.