„Dzień bez plecaka” 24.03.2022 r.

W dniu 24 marca odbył się w naszej szkole „No Backpack Day” czyli „Dzień bez plecaka”. Zasady zabawy były proste. Uczniowie mieli zostawić plecaki w domach, a potrzebne przybory szkolne przynieść w… no właśnie… tu wszystko zależało od kreatywności młodzieży 😊

Okazało się, że wyobraźnia naszych uczniów nie zna granic! Doskonałymi zamiennikami plecaków mogą być, np.: rozkładana szafa na ubrania, wózek sklepowy, suszarka na pranie, taczka, wiadro, drapak dla kota, koszyki sklepowe, szuflady, skrzynki na narzędzia, pufy, poszewki na poduszki, futerały na gitarę, pudełka, opony samochodowe i wiele innych rzeczy… 😀

Wszystkim, którzy zaangażowali się w tę akcję gratulujemy fantazji i poczucia humoru! Dziękujemy też za chęci i doskonałą zabawę! Spisaliście się na medal!

Z pozdrowieniami

Samorząd Uczniowski

Efekty starań naszej młodzieży można zobaczyć na zdjęciach poniżej.