Dni Doradztwa Zawodowego 13.02.2020 r.

13 lutego br. nasza szkoła po raz kolejny była gospodarzem Dni Doradztwa Zawodowego, zorganizowanych w ramach kampanii „Ucz się w Łodzi”, zachęcającej młodzież do podejmowania nauki w szkołach zawodowych. Honorowymi gośćmi byli: Wiceprezydent Miasta Łodzi – P. Małgorzata Moskwa-Wodnicka, Przewodniczący Rady Miejskiej w Łodzi – P. Marcin Gołaszewski, a także przedstawiciele Łódzkiego Wydziału Edukacji i Łódzkiego Centrum Doskonalenia Zawodowego Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego.

Na szczególną uwagę zasługuje fakt, iż nasza szkoła cieszy się zainteresowaniem potencjalnych pracodawców. W tym roku podpisaliśmy porozumienie o współpracy z firmą Ekoenergia Sp.z o.o.
Wierzymy, że podpisane porozumienie zaowocuje współpracą przynoszącą korzyści wszystkim instytucjom oraz będzie wsparciem dla rozwoju łódzkiej edukacji zawodowej.